Курйози  |  25.11.19  |  понеділок
 

Пасуться на віртуальному полі

На фермі в Підмосков'ї коровам видали VR-окуляри (фото).

На фермі в Московській області протестували прототип окулярів віртуальної реальності (VR) для поліпшення умов утримання корів. Про це повідомили в прес-службі міністерства сільського господарства і продовольства Московської області.

«Російські виробники молока не відстають від світових стандартів і навіть готові запропонувати ринку нові та несподівані рішення»,

– йдеться в повідомленні.

Передбачається, що VR-окуляри допоможуть коровам розслабитися і відчути себе трохи щасливішими. Спокійна атмосфера приводить до підвищення надоїв, тому тваринам VR показує літнє поле.

«Крім фізичних потреб дослідники стали приділяти більшу увагу емоційному стану тварин. Приклади молочних господарств різних країн показують, що в спокійній атмосфері кількість, а часом і якість, молока помітно збільшується. Американські фермери встановлюють у стійлах автоматично обертові щітки, які замінюють коровам масажиста. В Європі використовують роботизовані системи для забезпечення максимально вільного переміщення худоби на фермі. Російські, Підмосковні зокрема, виробники встановлюють звукове устаткування для трансляції класичної музики, розслабляючий ефект якої позитивно впливає на молоковіддачу»,

– йдеться в повідомленні.

Тепер же в Росії вперше випробували на коровах окуляри віртуальної реальності. Зазначається, що під час тестів зафіксували зниження тривожності й підвищення загального емоційного настрою стада». Раніше УНІАН повідомляв, як суд у Франції дозволив качкам крякати.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах