Курйози  |  12.11.19  |  вівторок
 

Непристойний торт розгнівав матір 5-річної дівчинки

Мешканка американського міста Ленсінг, штат Мічиган, розгнівалася на пекарню, яка приготувала до дня народження її п'ятирічної дочки торт з непристойною прикрасою.

Про це повідомляє видання Daily Mail, передає Depo.ua.

Олександра Шредер стверджує, що вона кілька місяців займалася організацією свята для своєї дочки. Вона замовила в пекарні Whipped Bakery банкет і торт у вигляді єдинорога загальною вартістю в 370 доларів.

За словами американки, пекарня надала їм тільки один столик з шістьма стільцями на вечірку з 13 гостями.

"Мені сказали, що гості можуть і постояти",

– згадує вона.

Однак останньою краплею став торт, який зовсім не був схожий на єдинорога.

"Ріг єдинорога зробили дуже непристойної форми, це було принизливо, – розповідає Шредер. – На ньому залишалися сліди від пальців. Я просила показати торт до появи гостей, але мені сказали, що він ще не готовий".

Коли вона опублікувала фотографію торта на сторінці в Facebook, персонал Whipped Bakery заявив, що під час вечірки гості завдали пекарні збиток і залишили сміття.

"Тепер вони звинувачують мене в тому, що я заборгувала їм гроші, хоча я вже заплатила 370 доларів, – каже Шредер. – Після вечірки власник пекарні заблокував мене на Facebook, щоб я не могла залишити відгук".

Мати підкреслила, що не просила у пекарні повернення грошей або відшкодування моральної шкоди. За її словами, вона тільки хотіла поділитися з користувачами мережі особистим досвідом.

Представники Whipped Bakery відмовилися коментувати інцидент і заявили, що доведуть справу до суду.

Нагадаємо, в Одесі Нацгвардія відсвяткувала день народження частини розкішним тортом.

Про це повідомляє www.depo.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах