Курйози  |  17.08.18  |  п'ятниця
 

Народні депутати побилися в прямому ефрі на телепередачі

У лівому кутку рингу радикал Ігор Мосійчук, у правому - представник "Волі Народу" Сергій Шахов.

Поєдинок проходив у прайм-тайм на телеканалі "Прямий". 

Спочатку Мосійчук ввічливо звернувся до Шахова як до свого товариша і колеги з претензією щодо його політичної діяльності. Потім усього пара фраз - і народні депутати перейшли на особисті розбірки. Точкою кипіння стали слова Шахова про те, що Мосійчуку "не слід ходити по гей-парадам", на що радикал обурився і став вимагати вибачень, адже ніякі гей-паради він не відвідував.

Не встигли глядачі моргнути, як народний депутат Ігор Мосійчук схопився на свою тростину, яка вже одного разу огріла Сергія Лещенка за подібні висловлювання, і попрямував на Шахова. Обидва народних обранця почали один одного в чомусь звинувачувати. Зокрема Шахов виявився "обнальщиком Януковича" і "бабою базарною". Радикала намагалися всіляко заспокоювати, однак той кричав голосніше і голосніше. Розуміючи всю патовість ситуації, слуга народу Сергій Шахов із викриком "тварина!" завдав точного удару-поштовху по Мосійчуку і відправив його в нокдаун.

Однак камбек представника радикальної партії був неминучий. Мосійчук схопився тростину і почав бити колишнього товариша і колегу, що правда Шахов швидко зібрався і став блокувати руки свого опонента. У бій втрутилася ведуча і припинила безлад. Навздогін народний депутат Шахов крикнув "Іди корів паси", на що Мосійчук відповів, що пишається тим, що пасе корів, тому що він "не обнальщик Януковича".

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах