Курйози  |  18.10.18  |  четвер
 

Нардепи пропонують передати Варфоломію Адміністрацію президента

Нардепи Вілкул, Шуфрич і Добкін підготували законопроект, згідно з яким замість Андріївської церкви під протекторат Константинополя має перейти будівля Адміністрації Президента.

Про це пише сам Михайло Добкін на своїй сторінці у Facebook.

Законопроект Добкіна і його товаришів є відповіддю на передачу Андріївської церкви Вселенського патріарха, за яку проголосувало 230 народних обранців.

"З колегами Нестором Шуфричем і Олександром Вілкулом підготували і подали проект Постанови ВР про скасування передачі Андріївського Храму Вселенського Патріарха. Паралельно підготували проект Постанови ВР про передачу в тимчасове користування Константинопольського Патріарха будівлі Адміністрації президента України на вулиці Банковій, терміном до 31 березня 2019 року"

- пише Добкін.

Журналісти Sharij.net запитали, чи не є це жартом, на що дептутат відповів: "Так, підготували постанову. Це не жарт. Вони тролять нас, ми тролимо їх"

Нагадаємо, що Андріївську церкву уряд віддав Вселенському Патріарху. Понад 230 народних обранців надали у безкоштовне та довготривале користування Вселенському Патріархату пам'ятку архітектури національного значення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах