Курйози  |  19.04.19  |  п'ятниця
 

Наляканий відвідинами ветеринара котик заговорив японською

Організм людини здатний перенести багато всього від приливу адреналіну у кров. Неочікуваною стала реакція котика, який від страху почав видавати звуки, подібні до японської мови.

У Twitter поширилося кумедне відео з переляканим котиком японської художниці. Він з сумним виразом дивився у камеру та видавав дивні звуки, що нагадують людську мову.

Він сильно перенервувався, як пояснила його господиня, перед відвідинами ветеринара і вже у дорозі дав зрозуміти, що візит до лікаря йому не подобається.

У підпису до відео Хіромі Кобаяші написала, що котик видавав звуки, подібні до японського слова "yabai", переклад якого може бути різним у залежності від контексту.

"Yabai", вживане у молодіжному сленгу, може означати означає "крутий", але традиційно його перекладають як "небезпечний" або "погано". Судячи з переляканого вигляду котика, він мав на увазі другий варіант.

Хіромі Кобаяші також додала, що такі звуки котик видає тільки під час поїздки до ветеринара. На цьому його монолог на японській завершується. У коментарях користувачі написали свої варіанти почутого.

Комусь почулося, що котик говорить "yappari" ("так і знав"), іншим видалось "аkan" ("ні" на діалекті жителів регіону Кансай). А одна із користувачів Twitter повідомила, що її кошеня теж говорить "yabai" у стресових ситуаціях.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 989

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах