Курйози  |  29.03.13  |  п'ятниця
 

На Львівщині відбудеться ІІІ Міжнародний конкурс юних піаністів

23-27 квітня у місті Дрогобич на Львівщині на базі Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського буде проходити традиційний ІІІ Міжнародний конкурс юних піаністів

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

За словами директора департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини, культурних цінностей облдержадміністрації Наталії Гамкало, цей конкурс є єдиним такого роду широкомасштабним музичним конкурсом на Заході держави.

Конкурс має на меті виявити обдарованих дітей, підвищити виконавську майстерність юних музикантів, пропагувати фортепіанну творчість Василя Барвінського, українську музику, композиторів світової класики та підносити високий рівень фортепіанного мистецтва в Україні.

Згідно з умовами конкурсу участь в ньому можуть взяти учні шкіл естетичного виховання, обдаровані діти з шкіл, діти, які навчаються у школах-десятирічках, дитячих школах мистецтва, дитячих музичних школах, школах педагогічної практики при музичних училищах, учні музичних училищ, ліцеїв та коледжів.

До участі в цьому конкурсі зголосилися понад 50 молодих музикантів. Вони будуть виступати у трьох вікових категоріях: молодша (від 5 до 10 років), середня (від 10 до 15 років), старша (від 15 до 19 років). До складу журі конкурсу входять авторитетні музиканти з України, Литви, Польщі

На закінчення конкурсу відбудеться урочисте нагородження лауреатів, концерт переможців та членів журі.

Цей захід організовують департамент з питань культури, охорони культурної спадщини, культурних цінностей облдержадміністрації та Дрогобицьке державне музичне училище імені В.Барвінського.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2650

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах