Курйози  |  27.07.18  |  п'ятниця
 

Морок і нечисть в Якутії. У Республіці Саха раптово зникло сонце

Жителі регіону були дуже налякані і стали висувати найнеймовірніші версії причин цього природного явища.

Біда настигла жителів Якутії в п'ятницю, 20 липня. Мало того, що жителі цієї холодної республіки майже 7 місяців живуть із мінусовою температурою, так минулого тижня, у самий розпал літнього сезону, хтось вкрав у них сонце серед білого дня. Причому сталося все буквально, як у казці Корнія Чуковського, де крокодил необгрунтовано з'їв світило і не хотів віддавати своїм сусідам із лісу. Про ніякі аномальні природні явища метеорологи не попереджували, та й про сонячне затемнення було б відомо заздалегідь. Невідомість лякає і дає простір для фантазії. Одні жителі Якутії вже почали думати, що на Землю висадилися інопланетяни, а інші - що це секретні ядерні випробування російської армії.

Очевидці повідомляють, що сонце пішло не одразу, а зникало поступово з 11:30 до 14:00. Постапокаліптичний характер події надавав дивний пил, що літав у повітрі і залишав на воді дивний осад. Так що ж насправді сталося в Республіці Саха минулого тижня?

Дивно, але офіційної інформації досі немає. Хоча, влада вже припустила, що швидше за все це сталося через лісові пожежі в Сибіру, ​​а пропажа сонця є результатом задимлення околиці одного з регіонів. Метеорологи підтвердили, що фактично це можливо, оскільки димні хмари дійсно мають властивість перелітати на великі відстані. У ЗМІ вже назвали це явище "Морок і нечисть в Якутії".

Нагадаємо, що в Якутії із літака висипалося кілька тонн золота. У четвер, 15-го березня під час зльоту з аеропорту "Якутськ" у вантажного літака Ан-12 авіакомпанії "Німбус" повітряним потоком зірвало ліву стулку вантажного люка.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах