Курйози  |  03.03.18  |  субота
 

"Мій сусід не прикрутив"- відгук соцмереж на заклик економити газ

Вчорашня рекомендація "Нафтогазу" знизити температуру в помешканнях викликала неоднозначну реакцію громадян.

Нагадаємо, українців попросили "прикрутити" температуру в оселях на кілька градусів, щоб заощадити споживання газу. Це, за словами представників "Нафтогазу", дозволить знизити потребу в блакитному паливі на 8-9%.

У компанії також зазначили, що днями російський "Газпром" відмовив у газопостачанні на березень та "знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам".

"Мета - здійснити мрію або про те, щоб "Україна замерзла", або, що "Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ". Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого... Давайте вчинимо недобре і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися тільки 3-4 дні, поки не минуть холоди. У кого є котли, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі ",

- закликали українціів у "Нафтогазі".

Така пропозиція викликала відвертий тролінг у соцмережах. Президентові та його соратникам нагадали і мальдівський відпочинок, і багаторазові запевнення, що Україна вже позбулася газової залежності від Росії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах