Курйози  |  10.08.17  |  четвер
 

Міністр соцполітики: Українці занадто багато їдять

Андрій Рева пояснив, чому громадяни України витрачають половину заробітку на харчування.

На думку урядовця, проблема не в корупції, економічній кризі і безсиллі влади, а в тому, що українці занадто багато їдять.

Про це він сказав в ефірі 112 каналу, відповідаючи на питання про те, чому в українців йде на їжу 50% від доходів, водночас як у німців ця цифра становить 14%.

Міністр вважає, що різниця не в рівні доходів, а в традиціях харчування.

"Коли ми говоримо про те, що німці витрачають на харчування 14% а ми 50%, то тут система пріоритетів. У наших людей є така історична традиція - голодомори, війни змушували їх ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах. З огляду на, що ціни на продукти приблизно однакові в Україні та Німеччині, вони їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше в порівнянні з нашими людьми",

- сказав він.

Відзначимо, що середня зарплата в Україні становить менше семи тисяч гривень. При цьому середня зарплата в Німеччині, згідно Eurostat, становить близько 2500 євро після вирахування всіх податків - це більш ніж в 10 разів більше.

Як раніше повідомлялося, главі "Укравтодору" Новаку підвищили зарплату на 900%. Але на думку міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в.о. глави "Укравтодору", Славомир Новак отримує досить низьку зарплату, не порівнянну з обов'язками, які він виконує.

Заява з 8 хвилини відео

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...