Курйози  |  01.08.18  |  середа
 

Тисячі валіз без власників завалили аеропорт в Лондоні

Відповідальність за гору валіз і сумок серед залу керівництво аеропорту покладає на авіакомпанію Ryanair

Авіакомпанія Ryanair в період з п’ятниці по неділю скасувала близько сотні рейсів до Європи. 

Колапс у роботі найбільшого європейського лоукостера Ryanair в минулий уїк-енд був спровокований штормовими погодними умовами і страйками диспетчерських служб на континенті.

Близько сімдесяти рейсів не були виконані у п’ятницю і суботу. В неділю до них додалися ще двадцять. Через це лондонський аеропорт Станстед не змогли покинути близько п’ятнадцяти тисяч чоловік. 

Оскільки процедура зняття рейсу супроводжується поверненням всього багажу, авіакомпанія винесла всі валізи і сумки в зал очікування, залишивши записку пояснення на стенді: 

"Для пасажирів Ryanair, постраждалих від скасування рейсу. Заберіть свій багаж на стійці повернення 4 [приписано пізніше] і 9. Будь ласка, перебронюйте рейси на сайті або в додатку".

Прес-служба авіакомпанії не заперечує провини в ситуації, що склалася і просить постраждалих готувати скарги за встановленим зразком для виплати компенсацій. У соціальних мережах пасажири скасованих рейсів у великій кількості скаржаться на ненадання води і харчування при тривалому очікуванні і розселення в готелі при скасуванні запланованих рейсів. Тому можна очікувати, що позовів будуть сотні. Скарги також стосуються того, що на стійці обслуговування клієнтів авіакомпанії працюють тільки дві людини, коли число пасажирів, чиї права порушені, нараховується тисячами людей.

 
 

Коментарі (5) перегляди: 2648

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах