Курйози  |  21.06.19  |  п'ятниця
 

Клієнт залишив офіціантці великі чайові, щоб та змогла закінчити школу

Чоловік попросив, щоб Аянда вивчилася, а розжившись грошима, теж допомогла комусь.

Рекордними чайовими відзначилися зазвичай дуже скупі південноафриканці. У Кейптауні, повідомив тижневик "Вікенд аргус", офіціантка місцевої пивної отримала фантастичну за розмірами винагороду за послуги – 18680 рандів (1260 доларів). При цьому вартість напоїв становила 90 доларів.

Щедрий відвідувач, який побажав залишитися невідомим, пояснив, що він таким незвичайним способом хотів профінансувати завершення навчання дівчини в середній школі.

Отримавши незвично великі чайові, дівчина, яку на сайті пивної позначили просто "Аянда", розповіла про те, що трапилося менеджеру. Той перевірив обґрунтованість подяки у відвідувача, який відповів, що все цілком заслужено. Єдино, він попросив, щоб Аянда вжила суму за призначенням, вивчилася і потім, розжившись грошима, теж допомогла кому-небудь.

За словами менеджера, дівчина розповіла відвідувачеві, що її батьки розлучилися, коли вона була зовсім маленькою, і їй рано довелося кинути школу, щоб допомагати матері. Тепер Аянда зможе відвідувати вечірню школу, щоб отримати атестат про повну загальну середню освіту. Її мрія – стати медсестрою і навчитися водити машину.

Про це повідомляє Сьогодні

 
 

Коментарі (5) перегляди: 1467

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах