Курйози  |  04.01.19  |  п'ятниця
 

Кім Чен Ин воює з ворожками

Режим Кім Чен Ина знищує ворожок в країні. Пропагандистські кампанії в КНДР не дали результату, у зв'язку з чим керівництво держави вирішило посилити покарання для ворожок.

Як і раніше, корейці користуються послугами ворожок. Серед них є навіть представники державної еліти. Але ситуація, ймовірно, зміниться після введення за ворожіння в Північній Кореї смертної кари.

Про це повідомляє інформаційна агенція Onet. 

17 листопада, як розповідає Onet, розстріляли молоду ворожку. Ще одну засудили до 18 років важкої праці в трудовому таборі, а є такі, котрі чекають на суд. Кримінальний кодекс КНДР передбачає покарання до одного року трудової повинності для тих, "хто зловживає забобонами", і до трьох років, якщо "провина особливо кричуща". Незважаючи на це, Кім Чен Ин дозволив засуджувати ворожок до смертної кари. 

Покарання передбачається і для тих, хто користується послугами ворожок.  Але вирок не є настільки строгим.

Традиційно корейці звертаються до ворожок з надією змінити своє майбутнє з їхньою допомогою на краще. Причиною боротьби з ворожками є ще й те, що згідно з панівною в Північній Кореї ідеологією чучхе, єдиним об'єктом поклоніння є Кім Ір Сен.

Ворожки також лякають людей стихійними лихами та війною. У 2017 році вони закликали повірити, що Кім Чен Ин влаштує різанину серед населення.

Кожен кореєць, за даними порталу DailyNK, хоча б раз у житті відвідав ворожку. Можливо, навіть сам Кім користувався їхніми порадами. Еквівалент вартості одноразової консультації рівний 1-10 кг рису. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах