Курйози  |  20.07.18  |  п'ятниця
 

Хлопець 4 роки боровся з голубами, які вили гніздо на обігрівачі

Користувач фотохостингу Imgur 4 роки поспіль намагався модифікувати свій обігрівач, щоб захистити його від голубів, які постійно там вили свої гнізда і з року в рік програвав.

З року в рік його методи ставали все більш смертоносними, однак хитрі птахи все одно знаходили місце для гнізда, кожен раз зводячи нанівець всі старання хлопця. Дійшло до того, що обігрівач перетворився на неприступну фортецю з шипами і залізними сітками, однак навіть це не допомагало. Схоже, що якщо він знову зазнає поразки в цій війні з голубами, то справа дійде до встановлення турелей.

Хронологія подій:

"Серпень 2014: У перший раз, коли я помітив цих маленьких друзів, вони застали мене зненацька, але я не надав цьому значення. Я подумав, що вони просто намагалися зігрітися. Вони швидко відлітали щоразу, коли я входив або виходив через задні двері, і це насторожило мене. Спочатку я ігнорував це, але потім вони почали вити гніздо всередині вихлопних газів."

"Березень 2015: Наступна весна, я вирішив обернути вихлоп сіткою для пташників. Я пишався акуратним, маленьким захистом, який я зробив."

"Травень 2015: Зачекайте, що це? Мабуть, захист не спрацював. Вони знайшли зручну невелику щілину на вершині вихлопу, щоб побудувати акуратне маленьке гніздо. Добре. Немає пташенят, тому гніздо я прибрав досить легко."

"Окей, це дуже дратує. Тому я додав шипи зверху, які, як я думав, відлякають їх назавжди. Ні. Ці маленькі засранці повернулися з подвоєною силою. Шипи не тільки не втримали їх, але й стабілізували гніздо"

"Червень 2016: A! Ви хочете війни зі мною? Прекрасно... БІЛЬШЕ шипів!"

"Травень 2017: Чорт!"

"Я обернув все зверху. Я розумніший ніж ви"

"Травень 2018: ЯК??!! Мабуть, я залишив невеликий отвір на правій стороні і тепер у них є утеплене гніздо з суперзахистом"

"Травень 2018: Дозвольте представити Доктора У-гу. Він налякав цих птахів, і вони не поверталися"

"Якщо в наступному році вони повернуться, я здамся і спробую взяти з них орендну плату"

 
 

Коментарі (7) перегляди: 2351

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах