Курйози  |  26.09.18  |  середа
 

Хлопчик увірвався в прямий ефір до своєї мами, аби потанцювати

Телеведучій американського каналу довелося ловити свого сина, який зірвав її прямий ефір.

Схоже, що хлопчикові набридла рутинна робота мами, тому він вирішив трохи розважитися і потанцювати. Запальний танець, звичайно, потрапив під приціли камер. Енергійний хлопець одразу ж викликав захват у глядачів.

Цим епізодом поділився телеведучий американського телеканалу E! News Джейсон Кеннеді у своєму Instagram.

Хлопчика звати Дюк, і він син колеги Джейсона Джуліани Ранчич. Як виявилося, в той день дитина прийшла на роботу до мами і не знала, чим себе зайняти. І поки жінка розповідала нудні історії про життя селебріті, її син вирішив розважити себе сам - перед камерами.

Спочатку телеведучі вели прямий ефір і навіть не здогадувалися, що маленький танцюрист вже знаходиться за їх спинами, щоб втілити в життя свій підступний план. Хлопчик з'явився в кадрі несподівано, а увага камер миттєво переключилася на його енергійний танець. Судячи з відео, він був такий радий, що навіть не звернув увагу на дорослих, які почали сміятися над ним.

Телеведуча спробувала вивести сина з кадру, але це виявилося не так просто. Хлопець не переставав танцювати і енергійно розмахувати руками. Дюк так захопився, що ніхто вже не міг його зупинити. Джуліані довелося побігати за сином по всій студії.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2378

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах