Курйози  |  07.11.18  |  середа
 

Картина "Нові запорожці пишуть листа російському тирану"

Група з кількох нардепів українського парламенту, що потрапили під санкції Росії, написали президенту РФ Володимиру Путіну листа.

Про це повідомив Народний депутат від Блоку Перта Порошенка Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

Звернення депутатів до Путіна було стилізоване під знаменитий "Лист запорожців турецькому султанові". Нардепи інтерпретували не лишень лист, а й стилізували ситуацію під однойменну картину Іллі Рєпіна.

"Ми вирішили як народні депутати від БПП дати відповідь пану Путіну на всі його дії. І відповідь ми хочемо дати в старовинному українському стилі, який нам ще показали наші предки запорожці",

- пояснив Гончаренко.

Текст скандального документу був прочитаний Олексієм Гончаренком особисто 7 листопада у коридорі Верховної Ради.

"Українські депутати - Путіну! Ти, президент,чорт московський, і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар!

Який ти в чорта лицар, якщо голим задом їжака не вб'єш ?! Чи не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати. Твого війська ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою. От так тобі український народ висловив, плюгаве. Не будеш ти і свиней християнських пасти.

Тепер кінчаємо, бо число знаємо, і календар маємо, місяць і небі, рік у книзі, а день такий у нас, як і у вас, за це поцілуй у д*пу нас!"

– оригінальний текст листа.

Нагадаємо, що нещодавно Путін наказав ввести санкції щодо України через "недружні дії".

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах