Курйози  |  24.09.18  |  понеділок
 

Індонезійський хлопець вижив у морі 49 днів без води та їжі

Через сильний вітер і хвилі невелику станцію, на якій перебував 19-річний Алді Новел Адиленг, віднесло в море на 125 кілометрів.

Хлопець працював на ромпонзі - це агрегатор риби у вигляді невеличкої хатини, повідомляє Jakarta Post. Ромпонг плаває посеред моря, підтримуваний буями і прив'язаний до морського дна довгою мотузкою. 

Щоночі на дрейфуючій станції для вилову риби Алді запалював лампи для того, щоб заманювати рибу. Кожного тижня власник відправляв когось, аби забрати рибу з пастки і привозив хлопцеві їжу, воду і пальне для генератора енергії. Весь інший час хлопець працював на самоті.

Але 14 липня мотузка, яка утримувала "плавучу хатину" Алді на місці, розірвалася, а сильний вітер і хвилі віднесли хлопця на 125 км в море.

На перші дні Адиленгу вистачило запасів їжі і води, увесь інший час йому довелося ловити рибу самостійно і пити морську воду, пропускаючи її через одяг, щоб вона була менш солоною.

Хлопець розказав, що повз нього пропливли близько 10 кораблів, але ніхто не прийшов на допомогу - не помітили.

"Кожного разу, коли він бачив великий корабель, сподівався на допомогу, але більше десяти суден пропливли повз нього, жоден з них не зупинився або не побачив Альді",

- йдеться в повідомленні.

Алді врятувало панамське судно Арпеджіо 31 серпня. Екіпаж судна негайно дав хлопцю рушник і їжу та свіжий одяг, а кухар навіть зрізав йому волосся.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах