Курйози  |  13.02.19  |  середа
 

Французьким собакам заборонять занадто довго гавкати

Спосіб приборкати собачий шум за допомогою штрафів застосують у французькому місті Фек'єр вже з понеділка.

Зазначається, що власників чотирилапих штрафуватимуть на 68 євро за тривалий гавкіт, або ж якщо він повторюватиметься.

Як запевнив мер міста Жан-П'єр Естіенн таку заборону довелося впроваджувати, як відповідь на цілодобове гавкання хатніх улюбленців, а відтак створення нестерпної ситуації у містечку.

"Наша мета не в тому, щоб заборонити собак, і ми не будемо штрафувати людей за найменший натяк на гавкіт. Місто не має нічого проти собак, але коли ви вирішуєте їх заводити, ви повинні їх дресирувати",

- заявив Естіенн.

Згідно з указом, власникам хвостанів заборонено залишати улюбленців без нагляду у закритих приміщеннях. Разом з тим, якщо пес довго гавкає або ж неналежним чином поводить себе і тим самим заважає відпочинку когось з майже півтори тисячі мешканців міста, то він повинен перебувати у будівлі.

Указ прийняли після того, як жителі Фек'єра подали петицію через іншого жителя, в якого є кілька собак, що постійно гавкають. Мер зазначає, що з цією людиною неодноразово намагалися провести перемовини, щодо даної ситуації, втім безрезультатно.
Рішення вже розкритикували зоозахисники.

"З таким же успіхом ви можете заборонити передзвін церковних дзвонів в неділю вранці. Якщо у собак є роти, значить, вони можуть гавкати",

- сказав президент Асоціації захисту прав тварин Стефан Ламар.

На їхню думку, це порушуватиме природні інстинкти чотирилапих друзів.

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1210

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах