Курйози  |  13.06.19  |  четвер
 

Естонці старе авто перетворили на сауну

В естонському місті Раквере на вихідних проходив фестиваль саун. На ньому можна було побачити незвичайні трансформації, зокрема, як на сауну перетворили автомобіль "Ауді".

На фестивалі демонстрували сауни, зробилені з наметів, причепів та вантажівок. Але найбільшу увагу привернуло яскраво-жовте "Ауді".

Про це повідомляє Virumaa Journal.

Це авто виявилось багатофункціональним. Раніше його використовували у поховальній службі.

З капота автомобіля третього покоління моделі Audi 100 Avant 1984 року випуску стирчить величезний димар, а всередині замість м'яких сидіннь встановлене характерне для сауни дерев'яне оздоблення.

Сауна оснащена також світлодіодним освітленням, звуковою системою з чотирма динаміками і USB-підключенням. У ній може розміститись до п'яти осіб.

Незвичну сауну створила група друзів, котрі колись хотіли попаритися у приміщенні, будівництво якого на той момент ще не було завершено.

Спочатку вони розглядали варіанти оренди мобільної сауни. Але дешевшим виявилось купити стару машину, перетворити її на сауну і залишити собі. Загальна вартість склала всього 200 євро.

Блогер Пан Ренг пише зараз книгу про незвичні і дивовижні сауни Естонії. Він каже, що маленька сауна перевершила його очікування.

"Коли я вперше її побачив, я подумав, що це просто гарний жарт, але, на моє здивування, вона виявилась чудовою сауною. Всередині трохи тіснувато, однак там є гарна пічка на дровах і камені, завдяки яким дуже добре циркулює пара", каже Пан Ренг.

У "СаунАуді" є ще одна несподіванка. Вона також функціонує як автомобіль. Дерев'яні панелі під кермом можна прибрати, а під ними знаходяться педалі.

Єдиною перешкодою для того, щоб автомобіль міг законно їздити дорогами, як стверджує власник Віллем Маесалу, є відсутність сидінь і ременів.

Мобільну сауну возили на фестивалі по всій країні, де вона зарекомендувала себе як популярний варіант оренди серед бажаючих попаритись.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1178

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах