Курйози  |  30.06.21  |  середа
 

Депутата від ОПЗЖ невідомий облив сечею (ФОТО, ВІДЕО)

У центрі Харкова облили сечею депутата від ОПЗЖ. Депутат оцінив “збиток” в 60 тисяч гривень – каже, що постраждав його піджак.

Як інформує УНІАН, у центрі Харкова під будівлею ОДА депутата міськради від ОПЗЖ Анатолія Родзинського облили жовтою рідиною, як стверджується – сечею.

Як інформує УНІАН, відповідне відео було опубліковано напередодні в Youtube.

Автор ролика стверджує, що депутату помстилися за “схему обману інвалідів“. На записі видно, як невідомий у кепці та медичній масці підбіг до депутата і вилив на нього рідину.

В організації “Традиція і порядок”, яка раніше вже звинувачувала представника ОПЗЖ в порушенні закону, заявили про непричетність до того, що сталося.

“Наша діяльність проти нього – частина боротьби з шахраями. Ми вже обіцяли, що він буде пандусом, і по ньому будуть їздити ті інваліди, яких він свого часу обдурив на величезні гроші. Але ось яка штука, безліч шахраїв, такі як Скоробагач, виявляються ще й депутатами від партії Медведчука. Конкретно ці дії могли вчинити ошукані Родзинським люди“,

– заявили в русі.

Родзинський на своїй сторінці в Facebook заявив, що йому “попсували піджачок Brioni”.

“Я продовжую робити те, що вважаю правильним! “Хлопчикам” можу сказати, що за те в чому ви берете участь за 100-200 грн, вам світить до 4 років в’язниці або 5 років колонії, бо це хуліганство в групі осіб, з нанесенням матеріальної шкоди в 60 тисяч грн“,

– написав депутат.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 4880

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e