Курйози  |  13.02.18  |  вівторок
 

Депортація Саакашвілі: Мережа відреагувала фотожабами

Пригоди скандального грузинського політика не залишили байдужими креативних інтернет-користувачів.

Нагадаємо, в київський ресторан "Сулугуні" по вулиці Музейна 3, де перебував Міхеїл Саакашвілі, увірвалися озброєні автоматники. Вони поклали всіх присутніх на підлогу, обличчям вниз, затримали опозиційного політика і повезли в невідомому напрямку.

Згодом офіційний представник Державної прикордонної служби України Олег Слободян заявив, що військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеїла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування.

Користувачі соцмереж з гумором зустріли цю новину. Люди жартують, що вже "втомилися прощатися" з грузином. На кумедних картинках Саакашвілі постає то в образі барона Мюнхгаузена, що летить на ядрі, то Карлсона з пропелером, то Олімпійського Ведмедика чи навіть Термінатора.

Дехто висловив надію, що слідом за Саакашвілі Україна позбудеться й інших політичних діячів.

"Дуже сподіваюся, що Ліза Богуцька, Семен Семенченко, Давид Сакварелідзе та інші поважні панове поїдуть експортувати революцію, а не почнуть тут усе по третьому колу",

- написав Alex Noinets.

Інші побачили в тому, що сталося, позитив.

"Оце я розумію, асиметрична відповідь польському історичному ревізіонізму. Спробують ще щось про Бандеру сказати - скинемо Тимошенко на Краків",

- "пригрозив" Viktor Tregubov.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах