Курйози  |  13.11.18  |  вівторок
 

Чоловік купив iPhone XS за ванну із дріб'язком

Продавцю нічого не залишалося робити, окрім як перерахувати всі дрібні гроші, яких у загальному підсумку було близько 100 тисяч рублів.

Про це повідомляє Людмила Семушина - прес-секретар авторизованого рітейлера Apple в Москві.

На своїй сторінці у Facebook Семушина опублікувала фото, на якому продавець смиренно перераховує останній пакет того дріб'язку, який приніс клієнт, щоб розплатитися за iPhone XS. За словами прес-секретаря, клієнт прийшов до магазиу, приніс ванну з монетами і заявив, що цього вистачить для покупки бажаного айфона. У магазині не було обладнання для підрахунку монет, тому довелося робити все вручну. Відомо, що у ванній, в яку скидалися всі пораховані гроші, загалом назбиралося близько ста тисяч рублів.

"Що таке клієнтоорієнтованість? Це коли покупець вирішив хайпанути і приніс ванну дріб'язку для покупки айфона, а продавець спокійно і терпляче цю ванну сів перераховувати."

- пише Семушина.

Втім, користувачі мережі засумнівалися в правдивості цієї історії. Деякі зацікавилися, як взагалі ця ванна потрапила в магазин і яка її вага разом з грошима, а інші прямо звинуватили магазин в тому, що працівники самі організували цю акцію заради піару. 

 
 

Коментарі (1) перегляди: 737

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах