Курйози  |  13.11.18  |  вівторок
 

Четверо чоловіків прикинулися автобусом, щоб перейти міст

13 листопада у Владивостоці, Росія, четверо жителів міста вирішили замаскуватися під жовтий автобус для того, щоб пройти по Золотому мосту.

Про це повідомили очевидці на сторінці в YouTube.

У російському Владивостоці декілька молодих людей вирішили тимчасово стати жовтим автобусом, щоб перейти Золотий міст, на якому заборонено рухатися пішоходам. Юнаки креативно підійшли до проблеми та зробили картонний транспорт – невеличкий жовтий автобус, схожий на шкільний.

На жаль, з "переїздом" мосту не склалося: компанію зупинив патрульний і наказав рухатися у зворотному напрямку. Звернення представника охоронних органів до молодих людей ображено прокоментував свідок подій.

"Боже, ну не чіпайте їх, навіщо ви це зробили?"

- обурено коментує авторка курйозного відео.

У підрозділі відомчої охорони Мінтрансу Росії, який займається охороною Золотого мосту, від коментарів на цю тему відмовилися.

Золотий міст побудували у Владивостоці до саміту АТЕС, він поєднав центр Владивостока і Первомайський район міста, який знаходиться за бухтою Золотий Ріг. Довжина моста складає майже 1400 метрів, а за проектом міст призначений виключно для руху автомобілів, що викликало хвилю обурення серед місцевого населення. Тож можна вважати, що цей невдалий "переїзд" був своєрідним протестом владивостоківців проти дискримінації пішоходів.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1212

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах