Курйози  |  16.11.19  |  субота
 

Бойовики помилково знищили власний склад з боєприпасами

Снаряди окупантів влучили в будинок, розташований неподалік, де зберігалися справні боєприпаси й паливно-мастильні матеріали та їх найближча позиція.

На непідконтрольній території у населеному пункті Жабуньки російські окупаційні війська вдалися до чергової провокації. Про це повідомляє Армія Інформ.

Два тижні тому комісія Західного військового округу ЗС РФ провела  перевірку окупаційних з’єднань на території України – 1-го та 2-го армійських корпусів. У цей час різко зросли втрати бойовиків. Від мешканців тимчасово окупованих територій стало відомо про розстріли керівництвом російських військ окремих представників окупаційних підрозділів і доведення їх до самогубства з подальшим списанням на бойові втрати.

 Через деякий час начальник служби РАО окупаційного підрозділу,  зрозумів, що він не зможе виправдатися за втрату (через халатне зберігання) значної кількості зарядів до мінометів, переважно крупного калібру (122 міліметри) і вирішив організувати "перестрілку", щоб списати боєприпаси на використання в бою і влучання українських снарядів.

Проте на випадок якщо українські воїни не захочуть стріляти чи влучати у склад з боєприпасами, росіяни перестрахувалися. Тому мінометному розрахунку окупантам поставили завдання виконати серію пострілів по будинку, в який заздалегідь склали міни, непридатні для використання. Подальші вибух і пожежа мали переконати всіх у правдивості версії окупантів.

Після декількох пострілів по позиціях українських захисників, окупанти перелаштували міномети на ціль поблизу лінії оборони, однак вони план перевиконали. Їхні снаряди влучили в будинок, розташований неподалік, де зберігалися справні боєприпаси й паливно-мастильні матеріали та їх найближча позиція. Такі дії роботи російських провокаторів разом із детонацією пального і вибухівки призвели до ліквідації щонайменше двох бойовиків й поранення ще кількох.

Про це повідомляє tyzhden

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах