Курйози  |  22.10.19  |  вівторок
 

Білизна, сир, смартфони: 5 курйозних спроб перетнути кордон на Львівщині

Львівщина межує з Польщею, тож не дивно, що тисячі громадян щодня пересікають кордон: хто - з туристичною метою, хто - з робочою, а хто - щоб “затаритись” у Європі. Не обходиться і без курйозів.

600 штук білизни

21 жовтня з Польщі до України через “Угринів” громадянка нашої країни намагалася нелегально ввезти велику партію білизни. Митники нарахували більше 600 штук шкарпеток, лосин, бюстгальтерів та інших речей, які  жінка сховала в обшивці свого “Рено”. Таким чином українка порушила ч.1 ст. 483 Митного кодексу, тож товар вилучили, а справу скерують до суду.

60 мобільних телефонів

У ніч на 17 жовтня, на ПП “Краковець - Корчова” митники затримали партію із 60 мобілок, які 26-річний мешканець Львівщини намагався ввезти з Польщі. Смартфони Xiaomi водій мікроавтобуса “Мерседес” сховав у обшивці, а також під сидіннями. Чоловік порушив ст. 483 Митного кодексу України, тож на нього склали відповідний протокол, телефони і транспортний засіб вилучили, справу скерують до суду.

“Сирна” запаска

16 жовтня вночі, через ПП “Шегині - Медика” 47-річний мешканець Львівщини намагався ввезти з Польщі більше 100 кілограмів сиру. 80 кг чоловік сховав за перегородками у переробленому автомобілі “Тойота”, а ще 50 кг наладував у запасне колесо. Товар і автомобіль у водія вилучили, а справу за фактом порушення ч.1 ст. 483 МКУ скерують до суду.

Колекція пам’ятних монет

15 жовтня мешканець Буковини повертався в Україну з Польщі та спробував нелегально ввезти 54 пам’ятні монети. У колекції митники знайшли 12 монет зі знаками зодіаку, і монети з Канади, США, Мексики, Великобританії, Нової Зеландії, Фіджі. 20-річний українець порушив ст. 472 МКУ, тож колекцію у нього вилучили й скерували на експертизу для встановлення вартості, а справу скерують до суду.

Майже 400 шкіряних гаманців

7 жовтня мешканець Тернопільщини спробував ввезти в Україну через пункт пропуску “Кракоець - Корчова” 364 шкіряних гаманці. Їх знайшли митники у багажнику автомобіля серед особистих речей пасажирів. Усі товари - виробництва Нідерландів, їх конфіскували, а на водія склали протокол про порушення ст. 471 МКУ. Справу скерують до суду.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1576

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах