Курйози  |  16.09.17  |  субота
 

11-річний бізнесмен постриг газон Дональду Трампу

Зазвичай Френк Гіаччо з передмістя Вашингтона бере 8 доларів за годину, однак для президента США зробив виняток.

Галявину в Рожевому саду Білого дому постриг 11-річний хлопчик, який удостоївся подяки президента Дональда Трампа, повідомляє "Голос Америки".

Френк Гіаччо живе в передмісті Вашингтона - місті Фоллс-Черч, штат Вірджинія.

На початку року хлопчик написав лист президенту Трампу, в якому повідомив, що відкрив свій бізнес - доглядає за газонами сусідів. Він також вказав, що відчуває повагу до Трампа-бізнесмена і вважав би за честь стригти галявину перед Білим домом, а також боротися з бур'янами. Юний бізнесмен повідомив, що зазвичай бере 8 доларів за стрижку газону, але в резиденції президентів готовий робити цю роботу безкоштовно. Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі Сандерс зачитала лист Френка журналістам.

У п'ятницю Френк Гіаччо отримав свій шанс. Він зосереджено керував газонокосаркою, і довгий час не звертав уваги на президента Трампа, який ішов з ним поруч. Трамп назвав хлопчика "майбутнім країни", а потім запросив Френка і його батька в Овальний кабінет.

Пізніше Трамп подякував Френкові Гіаччо у Twitter, вказавши, що Національна паркова служба США, яка відповідає за стан рослинності перед Білим домом, оцінила роботу хлопчика на п'ятірку з плюсом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...