Культурне життя  |  18.10.18  |  четвер
 

Жителі Львова зможуть вибирати які стіни потрібно розмалювати

Студенти створили сайт, за допомогою якого львів’яни обиратимуть не лише локацію де хочуть бачити графіті, але й сам малюнок.

Унікальний проект для впорядкування вуличної творчості презентували троє студентів Львівської політехніки. Винахідники ВИШу планують вже до кінця року запустити протестований сайт, а після вони напрацьовуватимуть мобільний додаток. Начальник ІТ відділу Львівської міськради Марта Романяк повідомила, що остаточне рішення залишатиметься за посадовцями.

“Перш за все львівяни зможуть онлайн пропонувати свої ідеї щодо локацій для стріт-арту. Для цього потрібно буде зробити фото і завантажити його на сайт чи додаток. Згодом це повідомлення отримуватиме міська рада, яка порадившись із Управлінням історичного середовища, зробить висновок: бути у цьому місці графіті чи ні.”,

- зазначила Марта Романяк

Також у мерії повідомили, що у разі схвалення посадовцями певної пропозиції, щодо прикрашання міста — міськрада оголошуватиме конкурс вже серед художників. За словами однієї з розробників проекту Анни Манько сайт допоможе також позбутися небажаних малюнків.

“Наприклад, ви виходите з дому і бачите якесь некрасиве графіті. Робите фото на телефон, заходите на наш сайт, реєструєтесь, завантажуєте фото. У базі є дані, за якими можна перевірити, чи взагалі в тому місці може бути щось намальоване. Далі мітка з цим некрасивим графіті з’являється на карті сайту.”

- пояснює Анна

Як зазначили автори проекту, на сайті діятиме обов’язкова система реєстрації.

 
 

Коментарі (6) перегляди: 808

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах