Культурне життя  |  29.01.19  |  вівторок
 

Україна виступить у 1-му півфіналі на Євробаченні-2019

Під час жеребкування у Тель-Авіві вирішилося у яких півфіналах і за яким порядком виступатимуть учасники країн на 64-му міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2019".

В Ізраїлі у Тель-Авівському музеї мистецтв відбулася церемонія жеребкування, під час якої стало відомо, в якому з півфіналів виступлять представники країн-учасниць 64-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2019».

Про це інформує «Детектор медіа».

Ведучими жеребкування були Ассі Азар і Люсі Айоуб, котрі теж будуть вести «Євробачення-2019».

Передусім вони провели жеребкування серед країн великої п’ятірки та країни-переможниці 2018 року. Тож у першому півфіналі, згідно із жеребкуванням, виступлять Іспанія, Франція, Ізраїль. У другому півфіналі – Німеччина, Італія, Велика Британія. За них можна буде голосувати лише у фіналі.

Опісля ведучі провели жеребкування всіх інших країн-учасниць конкурсу. Представник від України виступить передостаннім 14 травня у першому півфіналі. Тобто цього дня у першому півфіналі «Євробачення-2019» виступлять учасники від таких країн: Словенія, Білорусь, Чехія, Чорногорія, Кіпр, Сербія, Фінляндія, Польща, Угорщина, Естонія, Португалія, Сан-Марино, Ісландія, Грузія, Австралія, Бельгія, Україна, Греція.    

16 травня відбудеться другий півфінал «Євробачення-2019», під час якого будуть виступати учасники таких країн: Швейцарія, Швеція, Ірландія, Австрія, Молдова, Латвія, Румунія, Данія, Вірменія, Албанія, Азербайджан, Македонія, Норвегія, Росія, Нідерланди, Хорватія, Литва, Мальта.

Ведучими на 64-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019» у Тель-Авіві (Ізраїль) стали Бар Рафаелі, Ерез Тал, Ассі Азар і Люсі Айоуб.

Нагадаємо, що львів’янин хоче представити Україну на Євробаченні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах