Культурне життя  |  16.06.20  |  вівторок
 

Замки «Золотої підкови» Львівщини передали на баланс Міністерства культури (фото)

Про це повідомив співробітник Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького Ігор Зінкевич, після проведеної зустрічі з представником Мінкульту.

Перлини замково-палацової архітектури Львівщини – Золочівський, Підгорецький та Олеський замки передали на баланс Міністерства культури.

Так, у вівторок 16 червня, представник Міністерства культури приїжджав у Львів, для підписання акту прийому-передачі Золочівського, Підгорецького та Олеського замків на баланс Міністерства.

Як пояснив у коментарі виданню galnet.fm заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, ці замки потребують багато інвестицій.

Однак дотепер Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького не могла у них інвестувати.

“Золочівський, Підгорецький і Олеський замки були на балансі департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА. А користувачем цих замків є Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького. І, згідно з договором, вони не мали права інвестувати в капітальний ремонт, реконструкцію чи реставрацію цих замків. Тому дуже важливо було передати ці замки Міністерству культури. А Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького підпорядкована Міністерству і може інвестувати кошти у ці замки – зекономлені чи кошти Міністерства. Тому, ми сподіваємося, що ці замки тепер матимуть нові інвестиції“,

– пояснив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах