Культурне життя  |  16.10.18  |  вівторок
 

За п'єсою Сенцова "Номери" зніматимуть фільм

Від держави проект отримає близько 10 мільйонів гривень, але потребує на 5 млн грн більше.

В Україні розпочали виробництво фільму незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова "Номери". Про це під час брифінгу в Укрінформі повідомив міністр культури України Євген Нищук.

"Зараз "Номери" за сценарієм Олега Сенцова є в запуску. Дуже важливо, щоб пішло велике поширення про початок роботи над екранізацією сценарію Олега Сенцова. Це найважливіше саме для нього. Це акт, який додасть йому сили і наснаги. Я переконаний у цьому, тому що для кожного митця, для кінорежисера це надзвичайно велика подія... Робота над сценарієм і зйомки - це життя Олега Сенцова",

- підкреслив Нищук.

Міністр зазначив, що Олег Сенцов надіслав лист, який дає можливість експертній раді його представити і затверджувати співрежисера цього проекту. Олег Сенцов дає право бути співрежисером Ахтему Сеітаблаєву.

Нищук також додав, що копродюсером фільму є Даріуш Яблонський (APPLE Film Production), який сам виявив готовність узяти участь у співпраці над цим проектом. 

Крім цього, на запрошення Яблонського та Сеітаблаєва до проекту зголосилися ще двоє відомих польських кінематографістів - це оператор Адам Сікора та режисер монтажу Ярослав Камінський.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах