Культурне життя  |  25.02.19  |  понеділок
 

Переможниця Нацвідбору на Євробачення виступила із гучною заявою

Співачка зі сценічним ім'ям MARUV, яка перемогла у Національному відборі на Євробачення - 2019 виступила із важливою інформацією щодо своїх гастролей у Російській Федерації.

Зокрема MARUV зазначила, що останні 24 години були найбільш емоційними в її житті. Як розповідає артистка, аби взяти участь у пісенному конкурсі вона готова скасувати гастролі в Росію, які у неї уже були раніше заплановані. Чому її рішення є саме таким співачка написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook. 

MARUV наголосила, що вона українка і любить свою країну, а також пишається  таким шансом  - представити свою країну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення - 2019". Також дівчина зазначила, що за останню добу їй надійшло 3 пропозиції від різних країн представляти їх на цьому пісенному конкурсі.

"Однак моя відповідь категоричний - я виступаю від України. Я готова відмовитися від виступів в Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, що цікавлять журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Також не порушувала жодного Закону України. А готова взяти на себе всі витрати по участі в Міжнародному конкурсі",

- сказала MARUV.

Також співачка зазначила, що якщо порушить один із пунктів договору, то буде змушена виплатити штраф у розмірі 2 мільйони гривень, а також компенсувати інші збитки.

Наголосила вона й на тому, що "від НТКУ не отримає ні копійки фінансової підтримки", та ж сама історія із допомогою в організації поїздки та міжнародним промо підтримки. Займатися отриманням візи артистка теж має сама.

"Я відчуваю тиск, а також помічаю явні спроби змусити мене відмовитися від представляння моєї країни на міжнародному конкурсі "Євробачення -2019",

- зазначила співачка.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах