Культурне життя  |  18.09.19  |  середа
 

Вийшов офіційний трейлер фільму «Захар Беркут»

Вихід стрічки у прокат заплановано на 10 жовтня 2019 року

Український художній фільм "Захар Беркут" режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна знятий за мотивами однойменної історичної повісті "Захар Беркут" Івана Франка. Офіційний трейлер вийшов на YouTube-каналі дистриб'юторської компанії FILM.UA.

У сюжеті стрічки розповідається про 1241 рік, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Проте уночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених.

Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога.

Варто зауважити, що стрічку знімали англійською мовою для міжнародного прокату, але для України картину продублюють українською.

Зйомки відбувалися в Карпатських горах та під Києвом. Серед відомих місць – озеро Синевир та Манявський водоспад.

Стрічка "Захар Беркут" стала переможцем 9-го конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Бюджет фільму мав становити ₴75 млн, з яких ₴30 млн – підтримка Держкіно, але кінцевий загальний кошторис стрічки сягнув ₴113,5 млн.

Про це повідомляє 5

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах