Культурне життя  |  18.08.19  |  неділя
 

Вперше українське видавництво стало стипендіатом Шанхайського ярмарку дитячої книги

Організатори Шанхайського міжнародного ярмарку дитячої книги (Shanghai International Children’s Book Fair – SHVIP) оголосили перелік видавців-стипендіатів цьогорічної виставки.

З-поміж 165 заявок – найбільша кількість заявок за всі роки – із 56 країн організатори обрали всього 12 представників видавничих компаній. Вперше на книжковому ярмарку в Шанхаї візьмуть участь представники з Мексики ("Alboroto") та України ("Видавництво Старого Лева"). Так Україну в Шанхаї представлятиме керівник відділу авторських прав "Видавництва Старого Лева" Іван Федечко.

Про це повідомляє "Видавництво Старого Лева".

Також у Шанхаї будуть представники з Індії, США, Данії, Нідерландів, Ірану, Італії, Франції, Австралії, Португалії. Серед інших видавців участь також візьмуть дві компанії, відзначені преміями Болонської книжкової ярмарки "Bop", яка вручається щорічно найкращим видавцям кожного регіону. 2019 року цю премію отримали видавничий дім з Австралії "Scribble" (2019 Bop for Oceania) та видавництво з Португалії "Orfeu Negro" (2019 Bop for Europe).

Частина з представлених видавців на книжковому ярмарку в Шанхаї становитимуть маленькі та середні незалежні видавці. Саме вони, на думку організаторів, втілюють інноваційні та оригінальні проєкти, більшість з яких буде представлена вперше у Китаї. Наприклад, такими представниками є видавництво "Kilowatt" (Франція), "Luitingh-Sijthoff" (Нідерланди) та "Levine-Querido" (США). Сімейний бізнес із довгою та багатою історією видавничої діяльності представлятиме видавництво "Franco Cosimo Panini" (Італія).

Аби зробити виставку багатогранною, Шанхайський міжнародний ярмарок запросив ще й видавця цифрових форматів (данська фірма "PIBOCO"), що спеціалізується на виданні інтерактивних книжок із малюнками, а також одне з найпрестижніших літературних агентств у США "The Writers House".

Шанхайський міжнародний ярмарок дитячої книги – це шестиденна степендійна програма для видавців, які працюють з дитячими книжками.

Нагадаємо, з 18 до 22 вересня 2019 року у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста пройде 26 BookForum – головний культурний фестиваль країни.

Про це повідомляє ZIK

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e