Культурне життя  |  18.01.18  |  четвер
 

В Україні заборонили показ російського фільму "Матільда"

Дмитро Капранов, який є членом ради експертів при Держкіно, заявив, що а Україні заборонений показ гучної кінострічки, так як один з учасників виробництва кіно у "чорному списку".

Про це видавець заявив в інтерв'ю журналістам "Радіо Свобода".

В тому числі, зі слів Капранова, у фільмі "Матильда" був задіяний музикант, якому заборонений в'їзд в Україну. Але імені він не оприлюднив.

"Ми зараз не дозволили прокат "Матильди" в зв'язку з формальними критеріями. Один музикант там всю цю справу робив. Він в "чорному списку". Наші глядачі можуть поцікавитися: "Як так, всього лише музикант, а ви забороняєте?". А у відповідь я їм скажу: "Ви готові купувати на базарі кавуни з нітратами? Так, там є вітаміни, але там є і нітрати. Ці люди з "чорного списку" - це нітрати, продукція, яка вважається отруйною",

- пояснив Капранов.

При цьому член експертної ради при Держкіно зазначив, що мається на увазі список осіб, що представляють загрозу національній безпеці України. Варто зазначити, що російський історичний художній фільм-драма «Матильда» був різко розкритикований представниками російської церкви і суспільства.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах