Культурне життя  |  25.06.20  |  четвер
 

В Україні стартує ЗНО: що брати на тестування з математики, правила та умови допуску

Понад 186 тисяч учасників тестування сьогодні робитимуть завдання з математики.

Сьогодні, 25 червня, в Україні розпочинається основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. Проходитиме воно в особливих умовах – з дотриманням протиепідемічних правил у зв’язку із запровадженим через коронавірус карантином. Що потрібно для участі в тестуванні

Перший тест, який складатимуть учасники ЗНО, – математика. Для його проходження зареєструвалися 186 072 особи, для котрих створено 12 618 аудиторій у 795 пунктах тестування. З огляду на карантинні заходи, аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено за наявності таких документів: оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки. ЗНО 2020: умови допуску учасників Процедура допуску до пункту тестування також передбачає проходження інших заходів, учасникам ЗНО, зокрема: вимірюватимуть температуру (до тестування не допускатимуть осіб з кашлем, нежитем чи температурою понад 37,5°C); на вході їм видаватимуть захисні маски; чітко визначать аудиторію (має бути до 15 учнів, а відстань між учасниками тестування повинна становити не менш ніж 1,2 м).

Слід зазначити, що в разі, якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО. Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Що заборонено використовувати під час складання тестів Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Так, телефони, навушники, флешки потрібно залишити у спеціально відведеному місці в аудиторії.

Також учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо. Водночас у пункт тестування можна взяти з собою кілька чорних ручок та прозору пляшку води без етикетки, а також засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

 

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах