Культурне життя  |  16.06.18  |  субота
 

Український фільм отримав приз на міжнародному кінофестивалі

Цю картину зняли спільно з італійськими кінематографістами. Вона здобула приз глядацьких симпатій на кінофестивалі Lighthouse International Film Festival у Нью-Джерсі.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

"Lighthouse International Film Festival – міжнародний кінофестиваль, який щорічно демонструє своїм глядачам найкращі ігрові та документальні, короткометражні та повнометражні картини талановитих кінематографістів з усього світу. Кінофільм "ІZI" увійшов до п’ятірки фіналістів найпрестижнішої італійської кінопремії David di Donatello у номінаціях "Найкращий режисер-дебютант" та "Найкращий актор",

– ідеться в повідомленні.

Фільм створений за підтримки Держкіно, Міністерства культури Італії та аудіовізуального фонду Фріулі-Венеція-Джулія (Італія). Виробництвом займалися компанії Fresh Production Group (Україна), Bartlebyfilm та Pilgrim Film (Італія).

У фільмі знялися італійські та українські актори Нікола Ночелла, Барбара Буше, Остап Ступка, Вероніка Шостак і Орест Гарда.

За рейтингом найвпливовішої італійської газети La Repubblica, фільм увійшов у TOП-10 найкращих картин 2017 року в Італії.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах