Культурне життя  |  15.03.19  |  п'ятниця
 

Українське кіно повезуть у Португалію

Загалом презентуватимуть фільми різного жанру - це воєнний детектив, драма, анімаційна та документальна стрічки.

Як повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно, в Лісабоні вперше пройдуть Дні українського кіно.

Фестиваль триватиме з 26 по 28 березня у сучасному мультикультурному центрі Biblioteca Municipal Orlando Ribeiro, що є частиною мережі BLX (Bibliotecas municipais de Lisboa).

"Ця країна має потужну українську діаспору, яка гідно інтегрована у локальне суспільство. Маємо на меті представити український кінематограф як португальському глядачеві, так і кіновиробникам задля розвитку копродукційної співпраці",

– наголосив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

До уваги португальців 26-го березня представлять воєнний детектив Зази Буадзе "Позивний "Бандерас". Впродовж наступних 2-х днів показуватимуть драму "Рівень чорного" режисера Валентина Васяновича, документальну стрічку "Війна химер" Марії та Анастасії Старожицьких, а також анімаційний казковий проект-серіал "Моя країна – Україна" від майстерні "Новаторфільм" під керівництвом Степана Коваля.

Окрім того, у Лісабоні запланована презентація фільму "Пропала грамота" режисера Бориса Івченка та друкованого видання "Щоденник котячих мандрів", яке створене за мотивами альманаху "Моя країна – Україна".

Зазначається також, що "Новаторфільм" планує провести переговори з місцевими видавництвами про переклад книжки португальською мовою.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах