Культурне життя  |  19.10.18  |  п'ятниця
 

У новому кліпі Бабкіна показали "11 дітей з Моршина"

Сьогодні відбулася прем'єра музичного відеоролику на саундтрек однойменної української комедії. У кліпі показали ексклюзивні кадри з кінострічки "11 дітей з Моршина".

У кліпі на саундтрек до української комедії, яку невдовзі презентують глядачам, співак та актор фільму Сергій Бабкін показав найцікавіші моменти з кінострічки. Ексклюзивні кадри та життя на знімальному майданчику стали основною ідеєю музичного ролику. Артист не лише показує як відбуваються зйомки, але й сам активно танцює із дітлахами.

"Я дуже радий, що в мене вийшло взяти безпосередню участь у створенні відеокліпу на пісню «11ДЗМ»! Разом із режисером ми хотіли показати процес зйомки зсередини: весь бекстейдж, підготовку, костюмерів, гримерів, як актори існують поза кадром, проби, пошуки, ляпи – все те, чого не бачить глядач, коли приходить дивитися кіно. Зйомки проходили під час однієї знімальної зміни, але нашу локацію ми разом із режисерами використовували максимально",

- додає Бабкін

Персонажами кліпу та фільму, крім самого актора також стали і його діти. У прокат новітня комедія вийде 3 січня 2019 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах