Культурне життя  |  17.02.21  |  середа
 

У Львові знімають документальний фільм «Зірки на Землі» про дітей з особливими потребами

Документальний фільм «Зірки на Землі» розповість про унікальний проєкт з розроблення нової кіномистецької методики для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Виробництвом займається компанія «Добраніч Фільм» за підтримки Українського культурного фонду. Прем’єру заплановано на квітень 2021 року. Про це повідомляє “Нове українське кіно”. Знімають кінострічку у львівському навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», де впродовж кількох тижнів група тьюторів щодня проводитиме заняття з акторської майстерності, музики, живопису, пластичного мистецтва, анімації, написання сценаріїв тощо. За процесом стежитиме психологиня, яка оцінюватиме стан дітей, покращення їхніх освітніх і комунікаційних навичок. Кожен з героїв фільму — викладачів — уже мав досвід роботи з дітьми-інвалідами та дітьми з особливими освітніми потребами. Режисерка та співавторка проєкту «Зірки на Землі» — Сніжана Гусаревич.

“Питання інклюзії є одним з найменш розповсюджених в Україні для дослідження. А фільми, де героями є інваліди й люди з особливими потребами, можна на пальцях порахувати. Тому поява стрічки важлива для розвитку інклюзії та видимості людей з інвалідністю в українському суспільстві”,

— йдеться в повідомленні.

Прем’єра документального фільму відбудеться у квітні у Львові та Києві. Продюсери збираються розповсюджувати його в реабілітаційних центрах по всій країні, представляти на кінофестивалях, а пізніше викласти на офіційному сайті компанії «Добраніч Фільм».

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах