Культурне життя  |  11.08.17  |  п'ятниця
 

У Львові зніматимуть стрічку "Шляхетні волоцюги"

У місті Лева починаються зйомки кінофільму "Шляхетні волоцюги", які триватимуть 18 днів. Після цього стільки ж часу зніматимуть сцени до фільму у Києві.

На площі Ринок уже встановлюють декорації. У зв'язку з проведенням зйомок 16 серпня трамваї №1, 2, 9 у Львові курсуватимуть за частково зміненими маршрутами.

Зокрема, з 7:00 до 19:00 для руху транспорту перекриють площу Ринок. Трамваї об’їжджатимуть цю частину маршруту через вулиці Підвальну та Городоцьку.

"Один із наших трамваїв рідкісний, унікальний. Таких трамваїв усього лише 3 в світі. Він братиме участь у зйомках цього фільму. Компанія "Ганзафільм", власне, орендує в нас цей трамвай",

– повідомив речник "Львівелектротрансу" Іван Бондар.

У проекті повнометражної картини "Шляхетні волоцюги", який переміг у Дев’ятому конкурсному відборі Держкіно, режисером виступив Олександр Березань, продюсером – Геннадій Богук, авторами сценарію Тарас Боровок та Дмитро Наумов.

"Фільм розкриє колорит субкультури львівських батярів через їхню мову та пісні. Вірність дружбі й готовність до самопожертви передаються сюжетом картини через низку комічних ситуацій. Глядач спостерігатиме трансформацію свідомості молодих людей від гульвіс до серйозних, зрілих особистостей з благородною метою в житті",

– йдеться у повідомленні Держкіно.

Автори "Шляхетних волоцюг" зазначили, що їхній фільм є ремейком польського комедійного мюзиклу "Włóczęgi" ("Волоцюги") 1939 року, зйомки якого також проходили у Львові.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...