Культурне життя  |  07.11.18  |  середа
 

У Львові відзначать річницю отримання титулу Міста літератури

У Міському палаці культури імені Гната Хоткевича у Львові 17-18 листопада відбудеться ІІІ міський фестиваль.

Уже втретє відзначатиметься річниця отримання Львовом титулу Міста літератури в Мережі креативних міст ЮНЕСКО.

Темою ІІІ міського фестивалю "Місто, що надихає" стануть слова порозуміння. У час інформаційного перевантаження важливо знаходити спільну мову комунікацій. Тому фестивальні заходи спрямовані на розуміння важливості слова як джерела захисту та фундаменту для прокладання шляхів порозуміння.

У програму фестивалю входитимуть зустрічі з культурними діячами зі Сходу України, бібліотечні дискусії, презентація Першої Львівської літературної резиденції, різноманітні воркшопи та презентації.

Читання львівських авторів Галини Крук, Маріанни Кіяновської, Григорія Семенчука, Ольги Фразе-Фразенко будуть проходити в окремо організованому арт-просторі. Там також відбудуться літературні перформанси від Гаськи Шиян і Тамари Горгішелі та молодих поетів літературного роз’єднання "Грань". Літературно-мистецькі майстер-класи і презентації також будуть працювати і на дитячій локації.

ІІІ міський фестиваль організований за участі партнерів, серед яких Львівська міська рада, Міський палац культури ім. Гната Хоткевича, Краків - місто літератури ЮНЕСКО, Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія Терору", Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, ГО "Освітній центр з прав людини", Кластер видавничої діяльності та поліграфії, Центральна бібліотечна система для дорослих міста Львова, Централізована бібліотечна система для дітей міста Львова, ГО "Золоті Роки", Театр Domus.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 995

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах