Культурне життя  |  19.03.18  |  понеділок
 

У Львові відкриють виставку пам'яті Аміни Окуєвої

На фотовиставці можна буде побачити світлини з особистого архіву Аміни, а також роботи фотохудожниці з Луганська Олександри Лисицької.

У понеділок, 26 березня, о 15:00 в Меморіальному музеї тоталітарних режимів "Територія Терору" за адресою: м. Львів, проспект В. Чорновола, 45 г, відбудеться відкриття фотовиставки "АМІНА: ЖИТТЯ", повідомляє прес-служба Львівської міськради.

"Фотовиставка присвячена пам'яті відданого патріота, борця за свободу України в протистоянні російській агресії, героїчної жінки Аміни Окуєвої. 34 роки 4 місяці 25 днів 17 годин – рівно стільки прожила на цій Землі Аміна. На виставці буде представлено 34 фотографії – 34 миті її яскравого, героїчного та стрімкого життя, присвяченого мужній та рішучій боротьбі за волю, справедливість, добро та любов",

- йдеться в повідомленні.

На виставці можна буде побачити 17 чорно-білих аматорських фотографій з особистого архіву Аміни: трагічні події Майдану і фронтове життя в гарячих точках неоголошеної війни на території суверенної України – Дебальцеве, Щастя, Зайцеве, Авдіївська промзона, Троїцьке, Світлодарська дуга. Крім того, також 17 світлин - роботи Олександри Лисицької, талановитої фотохудожниці з Луганська.

Фотовиставка вже експонувалась у Верховній Раді України, Українському домі в Києві та Музеї АТО в Дніпрі.

У Львові її можна буде подивитися з 26 березня до 7 квітня 2018 року. Надалі заплановано її екпонувати в інших містах України, а також в Європі та Америці.

Нагадаємо, 30 жовтня минулого року Аміна Окуєва трагічно загинула від рук проросійських найманців. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах