Культурне життя  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

У Львові стартував ХІ міжнародний кінофестиваль Wiz-Art

Вчора, у четвер, 9 серпня, у Кінопалаці на вул. Театральній розпочався ХІ Львівський міжнародний кінофестиваль Wiz-Art.

"Те, чого ми не бачимо " (What we don’t see), - так звучить тема цьогорічного фестивалю. Таким слоганом фестиваль намагається звернути увагу на те, що ненавмисне або ж спеціально залишається поза увагою, на те, що заховане в глибині чи лежить на поверхні.

У рамках фестивалю відбудеться показ 127 короткометражок, режисерами яких є представники Ірландії, Нідерландів, Бельгії та України.

Гурт "Melancholy Drive" відкривав фестиваль. У перший день на фестивалі відбувся показ фільмів "Lviv-Intervision", "Хвиля", "Ботаніка", "Догори дригом" та "Поштовх". Кожна із цих стрічок показує глядачам те, про що не прийнято говорити і на що часто закривають очі.

 За гран-прі у розмірі 20 тис. грн. боротимуться 25 стрічок із 127 у номінації за найкращу режисуру та сценарій. Переможців обиратиме міжнародне журі, а саме Массіміліано Нардуллі (Італія), Марк Реймонд Вілкінс (Швейцарія) та Дарія Бассель (Україна).

"Дуже приємно бути на цьому фестивалі. Я хотів сюди потрапити і ось я нарешті тут. Я певен, що досвід перегляду фільмів в мене буде приємним. Я давно знаю і працюю з командою Wiz-Art та знаю організаторів, тому я впевнений, що фестиваль виправдає мої сподівання" - ділиться враженнями Массіміліано Нардуллі, фестивальний відбірник та консультант.

Фестиваль триматиме до 12 серпня.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах