Культурне життя  |  23.04.19  |  вівторок
 

У Львові скверу присвоять ім'я Героя України

Після того заплановано на стіні, біля скверу, намалювати мурал.

Згідно з рекомендацією комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у місті Львові, пропонують присвоїти ім’я Героя України Василя Сліпака скверу, який розташований на вулиці Петра Порошенка, де є трамвайна зупинка. На стіні ще планують намалювати мурал, присвячений співаку.

Про це інформували на засіданні постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради.

«Найкраще пам’ятати про людей, які віддали свої життя – це жити за такими принципами, моральними настановами, за які вони загинули. Ми маємо бути людьми, гідними їх вчинку. Тому важливо пам’ятати. Окрім того, що він є Героєм України, він є людиною культури світового масштабу, його ім’я знає Франція, Німеччина, Австрія. Тому це найменше, що ми можемо зараз зробити – називати простори іменами своїх героїв».

За словами голови комісії Віталія Свіщова, відбулася дискусія щодо питання – який саме сквер назвати ім’ям видатного співака. Врешті було вирішено, що має бути сквер у центральній частині міста, а не на околиці. Як саме облаштувати сквер має вирішити громадськість.

Відповідно до проекту ухвали, Галицька районна адміністрація протягом місяця має виготовити та встановити таблиці з назвою «Сквер імені Василя Сліпака».

Традиційно з нагоди Дня міста Львова скверам присвоюють імена видатних постатей.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах