Культурне життя  |  09.10.18  |  вівторок
 

У Львові пройде Перегляд сучасного польського кіно

VII Перегляд сучасного польського кіно "Під Високим Замком" відбудеться у Львові з 12 по 21 жовтня.

У цьому році львів'яни та гості міста зможуть переглянути 20 найкращих стрічок, що створили  польські режисери протятом 2017 -2018 років.

Про це сьогодні, 9 жовтня, розповів Генеральний Консул Республіки Польщі у Львові Рафал Вольські на прес-конференції, передає кореспондентка Гал-інфо. 

Перегляд має на меті, за словами консула, сприяти промоції польського кіномистецтва, а також піднести загальний рівень знань про культурну спадщину, історію та сучасні суспільні проблеми Польщі.  

"Рік проведення цьогорічного Перегляду є винятковим, адже сто років тому, після завершення Першої світової війни, Польща стала повертати собі свою незалежність після тривалої неволі. Саме тому в програмі не забракне акцентів, пов'язаних з останніми століттями в історії Польщі", - зазначив Рафал Вольські. 

У цьому році під час Перегляду буде показаноь 20 повно- та короткометражних польських стрічок. Це будуть романтичні комедії, й історичні драми, а також сімейні фільми. Найкращими у VII Перегляді у Львові будуть 4 повнометражні фільми. Серед них історична драма "Дивізіон 303. Правдива історія", а також номінанти 42 кінофестивалю у Ґдині "Тиха ніч", "Птахи співають у Кіґалі" та "Найкращий". 

У рамках фестивалю крім кінопоказів також відбудуться два музичні концерти, нічний кіномарафон, квест "Політ над Львовом", виставки та зустріч з польським актором, володарем кінонагороди "Золотий Лев" Аркадіушем Якубіком.  

Вартість квитків - 35 грн.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах