Культурне життя  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

У Львові проходить Lviv Coffee Festival

Кавою з 20-літрової джезви та спеціально випеченим тортом частували львів'ян та гостей міста на урочистому відкритті 12-го фестивалю кави, що відбулось 13 вересня.

Про це повідомляє кореспондент "Вголосу".

Кожного року на Lviv Coffee Festival приїжджають шанувальники напою з цілого світу. Про це, зокрема, зазначила одна з організаторок фестивалю та представниця кав’ярні "Світ кави" Оксана Бедрій. Вона сказала, що Lviv Coffee Festival вже став доброю традицією для міста і з кожним роком виходить на кращий рівень. Львів, зі слів Оксани Бедрій, завдяки фестивалю вже починає ставати справжньою кавовою столицею.

"За останні роки тут почали проводитися чемпіонати на офіційних рівнях, до яких люди готуються, здобувають призові місця та їдуть представляти Україну у світі", - розповіла Оксана Бедрій. 

Цікавинкою на відкритті фестивалю була гігантська джезва. У ній, як додала Оксана Бедрій, розрахованій на 20 літрів. зварили майже 2 кг кави із двох різних сортів. 

Джезву змайстрували львівські ковалі Ігор Слободян та Іван Борисяк.

"Львів славиться ковалями та їхніми виробами, тому я і мій товариш Іван Борисяк вирішили, що не пасує відкривати фестиваль без представників цього ремесла. Ми взялися змайструвати величезну турку з металу та міді, і на справжньому горні приготувати найсмачнішу каву", - розповідає Ігор Слободян.

Lviv Coffee Festival буде тривати до неділі. У програмі фестивалю відбудуться різноманітні заходи, на яких оберуть найкращого бариста, проведуть майстер-класи та дискусії. На фестивалі проходитиме кавовий ярмарок, а також відбудеться тур найкращими кав’ярнями міста.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах