Культурне життя  |  17.05.19  |  п'ятниця
 

У Львові діти зможуть взяти участь в унікальній грі-квест

Протягом трьох днів у місті відбуватиметься Дитячий форум.

У п’ятницю, 17 травня, у Львові розпочався Дитячий форум у Палаці мистецтв, що на вул. Коперника, 17.

За словами організаторів, під час Дитячого форуму відбудеться просторова гра-квест «Супергерої рятують планету». Основною метою гри є здобути суперсили, стати Супергероєм і врятувати планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи.

«Це унікальний фестиваль родинного дозвілля, у якому поєднується гра з отриманням різних цікавих та корисних знань та вмінь, де письменники, художники, науковці, спортсмени, музиканти, винахідники, музейники, бібліотекарі, майстри діляться своїми вміннями з дітьми і цим роблять світ кращим», –  зазначають організатори.

Участь у грі зможуть взяти діти віком від 6-ти років. Гра-квест передбачає активності для дітей на трьох просторах планети «Книгоманія»:

  • на першому поверсі розташовані підводний та морський світи;
  • на другому поверсі є непрохідні джунглі;
  • на третьому поверсі діти зможуть наблизитись до птахів, гірських вершин і навіть хмар.

Також на юних учасників очікують зустрічі з авторами, ілюстраторами, дослідниками. Також можна буде взяти участь у різних конкурсах, майстер-класах і випробуваннях (спортивних, танцювальних, музичних, театральних, науково-пізнавальних тощо).

За докладнішою інформацією про ціну квитків на цей захід можна дізнатися за посиланням.

На Дитячий форум планують прибути діти з батьками з 18 областей України, тобто близько 7 тисяч відвідувачів.

Цьогоріч міський бюджет Львова виділив 205 тис. гривень на проведення Дитячого форуму. Також у міському бюджеті запланували виділити 1 мільйон гривень на закупівлю книжок у 40 бібліотек міста.

Новинкою для усіх книгоманів є створення «Таємного товариства Книгоманів», в якому всі учасники мають можливість поділитися своїми враженнями від прочитаних книжок. Наразі є понад 1337 учасників у цьому товаристві. До групи можна долучитися за посиланням.

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» буде тривати протягом трьох днів (17-19 травня).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах