Культурне життя  |  12.03.20  |  четвер
 

У Львові через карантин відмінять концерти: перелік

У зв'язку з тритижневим карантином, який триватиме від сьогодні до 3 квітня у Львові, ряд культурних заходів відмінили. Тому журналістка 032.ua підготувала перелік подій, які не відбудуться до початку квітня.

1. Як повідомили в прессцентрі Оперного театру, через введення обмежень на проведення масових заходів, дирекція Львівської Національної Опери прийняла рішення скасувати вистави театру на великій сцені до 03 квітня 2020 року. Проте у Музичному салоні Дзеркальної зали театру вистави та концертні програми відбуватимуться за окремою афішею. Екскурсії театром проводитимуться у звичному режимі.

2. За даними пресслужби Львівської національної філармонії, музичні події проходитимуть менш масштабно, але концерти відміняти не будуть. Вони будуть згідно запланованого розкладу. Також у Львівській національній філармонії розповіли, що вони дотримуються рекомендованих профілактичних дій.

3. Адміністрація Національного театру ім. М. Заньковецької у коментарі журналістці 032.ua повідомила, що робота культурного середовища призупиняється до 3 квітня. Повністю всі вистави та гастролі будуть відмінені, а гроші за квитки можна буде повернути в касі чи на сайті.

4. Відмінили концерт Насті Каменских, який мав відбутися 13 березня у Львові.

Кореспондентка 032.ua слідкує за інформацією щодо перебігу концертів, та буде оновлювати актуальні дані.

Нагадаємо, що вже відомо які заклади культури призупинили роботу через карантин.

Про це повідомляє 032.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах