Культурне життя  |  23.10.19  |  середа
 

У Китаї встановили львівські пам'ятники

У китайському місті Ченду встановили три пам´ятники львівського скульптора. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

В Китаї, в місті Ченду, встановили пам’ятники "Сильф", "Геліос" та "Солар". Їх макети були запропоновані львів’янином скульптором Володимиром Цісариком. Роботи відлито з бронзи.

"Завдяки робочій групі зі співпраці з містами КНР, у 2017 році було підписано меморандум, що підтверджує побратимство між Львовом і Ченду. Саме через цей меморандум для Львова та України загалом відкрилися нові горизонти та цікаві проєкти",

— кажуть в управлінні інвестицій та проєктів ЛМР.

 

Влада міста Ченду вирішила побудувати новий район Тянфу. Він запроєктований повністю за новітніми екостандартами, де передбачено дуже багато зелених насаджень, штучні річки та озера. В рамках міжнародної програми міст-побратимів та партнерів міста Ченду у 2018 році було запрошено сорок скульпторів з тридцяти країн світу для того, щоб розробити проєкти для мистецького наповнення публічного простору нового району. Серед запрошених був і представник, делегований від міста Львова, Володимир Цісарик, Комісія спілки скульпторів міста Ченду обрала для виконання три його композиції: "Сильф", "Геліос" та "Солар".


Висота робіт орієнтовно 5 м. Роботи відлито з бронзи у ливарному цеху в Ченду.

Про це повідомляє viv.sq.com.ua

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1326

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах