Культурне життя  |  16.07.21  |  п'ятниця
 

У Дубно стартував козацький рок-фестиваль «Тарас Бульба»

Про це повідомляють на офіційному сайті Рівненської ОДА, передає Укрінформ.

На Рівненщині розпочався козацький рок-фестиваль “Тарас Бульба”, він триватиме впродовж вихідних 17-18 липня в історичному місті Дубно.

“Відсьогодні на Рівненщині розпочався масштабний рок-фестиваль – «Тарас Бульба». Дійство триває в рамках відзначення 30-річчя незалежності України.”

- зазначає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

Як повідомляють в ОДА, на стадіоні «Спартак» працюватиме декілька сцен – головна, альтернативна і літературна, діятимуть дитяча галявина, ярмарок майстрів та інші локації.

Також на території фестивалю розміститься і козацький курінь, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи. У гостей фестивалю буде нагода навчитися стріляти з лука, пройти вишкіл та посмакувати козацькими стравами.

Для шанувальників рок-музики з інших міст на території фестивального містечка буде організовано наметове містечко та паркінг.

Як повідомляється, рок-фестиваль «Тарас Бульба» вперше відбувся в Дубні у 1991 році й із того часу став найповажнішим фестивалем країни, який згуртовує навколо себе поціновувачів якісної музики та сприяє розвиткові української культури.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах