Культурне життя  |  12.05.18  |  субота
 

Фаворити Євробачення-2018 в день фіналу

У цьому році виступає багато сильних конкурентів, тому українському співакові Melovin буде дуже складно потіснити їх з п'єдесталу. Але надія є завжди.

У день гранд-фіналу пісенного конкурсу, який відбувається в Португалії, Україна поки посідає лише 21-е місце серед 26-ти команд-учасниць.

Про це свідчить статистика сайту eurovisionworld.com, де зібрані середні ставки найбільших букмекерських контор світу.

У перемогу Melovin вони не вірять, хоча відгуки про його виступ і сценічний образ у західній пресі найпозитивніші. Наш співак запам'ятався і він справив хороше враження на глядачів. Ймовірно, найоптимальнішим завданням для нього на фінал буде потрапляння в ТОП-10.

Відзначимо, що поки в десятці присутні країни, які ще не виступали: Франція, якій віддають 4-е місце, Німеччина - 5-а позиція і Італія - ​​8-е рядок. Ці країни входять в так звану "Велику п'ятірку". Вони не брали участь у півфіналах і отримали ці місця заочно, без "живого" виступу на сцені в Лісабоні. Не факт, що вони залишаться в ТОП-10 після закінчення фіналу.

Наприклад, подібне сталося в другому півфіналі з Олександром Рибаком з Норвегії. Він міцно обіймав друге місце, але після півфіналу впав на дев'яте, хоча виступив дуже добре.

На першому місці, як і раніше, Елені Фурейра з Кіпру, яка вирвалася в лідери, виконавши запальну пісню в першому півфіналі.

На другу позиції Нетта з Ізраїлю, яку вважали переможницею до початку Євробачення. 

Першу трійку замкнув співак з Ірландії Райан Райан О'Шонессі, який заспівав пісню про любов між двома чоловіками. Відзначимо, що до початку конкурсу цей виконавець посідав низькі місця в рейтингах. Але толерантна Європа не могла не оцінити таку пісню і тим більше такий недвозначний танець на сцені, який деякий країни, такі як Росія і Китай, навіть вирізали з ефіру.

У першій десятці також присутні Швеція, Литва і Естонія.

Як раніше повідомлялося, Сердючка з мамою записали відео в підтримку Melovin.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах